Web sitemizin adresi: https://kenttedogal.com.

Ümraniye, Çamlık Mahallesi, Şeker Sokak No: 36/B adresinde faaliyet gösteren Kentte Doğal, kullanıcılarının www.kenttedogal.com adresi üzerinden sundukları kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Gizli Bilgiler olarak anılacak bu bilgiler; kullanıcıların isim soyisim, doğum tarihi, kargolama adresi, telefon numarası ve e-posta adresini içermektedir.

Kentte Doğal, www.kenttedogal.com sunucularında toplanan bu bilgileri kargolama operasyonunu yürütmek amacı ile kargo firmaları ile paylaşabilecek; dönemsel olarak da promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, tanıtım, reklam, pazarlama ve iletişim faaliyetleri amacı ile kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Kentte Doğal, kişisel bilgileri, söz konusu kullanıcının bilgisi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı bir amaçla kullanmamakta ve kesinlikle satmamaktadır.

Kentte Doğal, bu gizli bilgileri koruma ve yetkisiz kullanımını önleme anlamında gerekli özeni göstereceğini taahhüt eder. Ancak; Kentte Doğal, gerekli önlemleri almış olmasına rağmen, www.kenttedogal.com websitesine ya da sistemlerine yapılacak saldırılar sonucunda bu bilgilerin açığa çıkması konusunda Kentte Doğal’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kentte Doğal, kullanıcıların, sitedeki konforunu artırmak, ve de kullanıcının hareket ve tercihlerini analiz etmek amacı ile cookie kullanabilir; ancak kullanıcılar bunu tarayıcı ayarlarından engelleyebilir. Kentte Doğal, bu verileri, etkin ve seçkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacı ile kullanabilecektir.

Kullanıcılar, bütün bilgilerini www.kenttedogal.com adresinden her zaman güncelleyebilir. Bu bilgilere, bir başka kullanıcı asla ulaşamamaktadır. Kullanıcı bilgileri, resmi makamlarca, resmi makamlara açıklama yapmak mecburiyeti doğduğunda açıklanabilecektir.

Kullanıcılar, www.kenttedogal.com adresini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

İyi alışverişler dileriz.