Chili Piri Acı Hardal Sos – 150 gr

41,00 

Hardal Sos Nedir?
Hardal, turpgiller familyasından tohumları baharat olarak kullanılan sarı çiçekli otsu bir bitkidir. Baharat olarak kullanımı dışında ilaç yapımında da hardal bitkisinden faydalanılır. Tamamen doğal malzemelerle hazırlanan hardal sosumuz gerçek acı sevenler için idealdir!

Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez, vejetaryendir. Kıvam arttırıcı, yapay aroma, koruyucu, GDO’lu ürün, gıda boyası içermez. Yumurta içermez. Sadece kaya tuzu, sızma zeytin yağı, çam balı gibi en kaliteli malzemelerle yapılmıştır. Tamamen doğal malzemelerle ve el yapımı olarak üretildiği için iki farklı sipariş arasında renk farkı olabilir ancak lezzeti daima aynıdır! Çok acıdır bizden söylemesi.

Hardal Sos Nasıl Kullanılır?
Hardal sos hamburgerlerde, sosisli ve etli sandviçlerde, tacolarda hatta sebzeli sandviçlerde lezzet arttırıcı olarak yoğun biçimde kullanılır. Kızarmış patatese sos olarak lezzet verir. Haşlama patates salatalarının vazgeçilmezidir. Salataların yanı sıra pizza hamurunun üzerine sürülür.

İçindekiler: Kaya tuzu, sızma zeytinyağı, çam balı, öğütülmüş hardal tohumu

Stokta yok

Stok kodu: chilipiri-03 Kategoriler: , Etiketler: , ,

You were not leaving your cart just like that, right?

Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)