Limon Uçucu Yağı – 10 ml.

76,90 

Limon uçucu yağı benzersiz kokusu ve önemli terapötik etkileri ile günlük hayatımızda kimyasallardan uzak durmamızı sağlayacak önemli bir yardımcıdır. Limon uçucu yağı; mutluluk verici, canlandırıcı ve ilham vericidir. Buhurdanlık veya difüzöre birkaç damla ekleyerek yağın tazeleyici, motivasyon arttırıcı ve anti-stres özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Limon uçucu yağını günlük ev işlerinde kullanılan doğal temizlik malzemelerinin vazgeçilmezi haline getirmiştir. Maskenize bir iki damla damlatabilirsiniz.

Botanik adı: Citrus limon

Menşei: Brezilya

Nasıl Elde Edilir: Limon kabuklarının soğuk pres yöntemiyle sıkılmasıyla elde edilir.

İçindekiler: %100 limon uçucu yağı

Ait Olduğu Aile: Rutaceae

Ekstraksiyon şekli: Soğuk sıkım

Koku Tanımı: Kuvvetli, taze, temiz, citrus

Uyumlu Olduğu Yağlar: Biberiye, Kekik, Tıbbi Lavanta, Nane, Bergamot uçucu yağları

Uyarı & Güvenlik Gereklilikleri

Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden doğrudan cilde uygulamayınız. Göz ile temasından kaçınınız. 2 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Çocuklarda topikal olarak uygulamayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Fotosensitivite etkisinden dolayı topikal uygulamalardan  en az 12 saat sonra güneşe çıkınız.

Yetişkinler için max. seyreltme oranı: %2

Çocuklar için max. seyreltme oranı: %1

Saklama Koşulları: Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde ağzı kapalı şekilde saklanması önerilir.

Stokta yok

Stok kodu: root-08 Kategoriler: Etiketler: ,

You were not leaving your cart just like that, right?

Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)