Organik Sertifikalı Bulaşık Makinesi Jeli – Portakal Kokulu – 750 ml

Orijinal fiyat: 108,00 ₺.Şu andaki fiyat: 101,35 ₺.

Sıfır sert-kimyasal: Fosfatsız bir üründür, parabenlerden ve sülfatlardan arındırılmış bir formülü vardır. Bulaşıklarda kimyasal kalıntı bırakmaz.

Süper konsantredir, deterjan haznesinin yarısını doldurmanız yeterlidir.Optimum performans için parlatıcı gözüne seyreltilmiş sirke, tuz gözüne makine tuzu koyabilirsiniz.

Bir şişe yaklaşık 30-32 yıkama kullanım sağlar.

Enzim etkisi: İçeriğinde bulunan bitkisel bazlı enzim, doğrudan lekeyi hedefler ve inatçı yemek artıklarını ön durulamaya gerek kalmadan çözer.

İçeriğindeki enzim ECOCERT sertifikalıdır, üretimde  hayvansal  katkı kullanılmamıştır.GMO  (Genetiği değiştirilmiş mikroorganizma) içermez.

Sıfır leke: Bulaşıklarda su damlası ve artık lekesi bırakmaz. İçindeki su-yumuşatıcı ajanlar, mineral bazlıdır.

Güçlü formül: Yanmış yağ ve yemek artıkları gibi en zorlu kirleri çıkarırken gelişmiş köpük sistemi ve durulama yeteneği sayesinde bulaşıklarda kalıntısız, etkili temizlik sağlar. Bulaşık makinesine girebilen her türlü cam, porselen, seramik, metal, plastik, silikon eşyalarla tencere ve tavaların yıkanması için uygundur. Makinenize zarar vermeden bulaşıklarınızı parlatır.

Temiz evsel atık: Atık su, gider sistemine zarar vermez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir.

Hayvan dostu: Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım talimatı: Çay ve kahve fincanlarındaki sararmayı önlemek için the Elite Home Doğal Leke Çıkarıcıyı deterjana ek olarak 1 tatlı kaşığı ekleyebilirsiniz.

Toplam bileşenlerin % 97,84 u doğal kökenlidir,%10 u organiktir.

Ürün Bileşim: 5%-15% Sodyum Karbonat, 5%-15% Sodyum Sitrat, % 5 Bitkisel Noniyonik yüzey aktif madde,Xantan Gum( doğal kıvam verici), Organik Aloe Vera Suyu, Carboxymethyl Inulin,Doğal Esansiyel Portakal Yağı, Protease enzimi

İÇERMEZ: fosfat, paraben, triklosan, sert asit, petro-kimyasal, SLS/SLES, EDTA, MEA, DEA, TEA, hayvansal gliserin, tallowate, palm yağı.

Stokta yok

Stok kodu: elite-home-05 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

You were not leaving your cart just like that, right?

Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)