Kelle Paça Çorbası 480 ml Cam Kavanoz

44,00 

Markalar:Veg&Bones
Kokusu, tadı ve içerdiği yararlı maddeler sayesinde sağlığımıza olan katkısı ile bambaşka bir çorbadır Kelle Paça…Ülkemize Balkanlar ve Trakya bölgesinden giriş yapan kelle paça çorbası, yüzyıllardır afiyetle tüketilen leziz bir yemektir.
Diğer çorbalara göre yapması pek pratik olmayan kelle paça çorbasına; yoğun iş hayatı, stresli şehir yaşamı ve boş vakit oluşturma telaşı sebepleriyle öyle her an ulaşabilmek de çok kolay değil.
İlikli kemik suyu ile pişirilmiş birbirinden lezzetli çözümler sunan Veg&Bones markamız ile, elinizin altında hem lezzetli hem pratik bir çözüm olsun diye kelle paça çorbasını sizlerle buluşturduk.
İçerdiği vitaminlerle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan Kelle Paça çorbası, her an elimizin altında olabilen bir çorba olmaması sebebiyle sık tüketemediğimiz bir yemek. İşte bu noktadan hareketle, keyifle tüketebileceğiniz hem pratik hem lezzetli bir kelle paça çorbası yapmak için kolları sıvadık ve mis gibi Veg&Bones Kelle Paça Çorbası’nı beğeninize sunduk.
Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı malzemesi bulunmamaktadır.
Bir kavanoz çorba yaklaşık 2 kişiliktir.
Şimdiden afiyet olsun!

Kelle Paça Çorbası İçindekiler:

Veg&Bones İlikli Kemik Suyu, dana kelle eti, dil eti, ayak paça eti, buğday unu, tereyağı, karabiber, limon, yumurta, tuz ve sarımsak.

Saklama Koşulları:

Kavanoz açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır ve 48 saat içinde tüketilmelidir.

Tüketim Önerisi:

Ürün tüketilmeye hazırdır. Kullanmadan önce çalkalayınız. Kavanozdaki ürünü ısıtarak doğrudan tüketebilirsiniz.
Cam kavanozu açıp, tencerenize döktükten sonra kısa süre içinde ısıtıp, afiyetle yiyebileceğiniz Veg&Bones Kelle Paça Çorbası’nı tuz, limon, sarımsak ve çeşitli  baharatlarla çeşnilendirebilir, lezzetinize lezzet katabilirsiniz.

Ürün Bilgileri:

Doğal ve katkısız olarak üretilmiştir. El değmeden sterilize edildiğinden tazeliğini tavsiye edilen tüketim tarihine kadar muhafaza eder. Güneş ışığı görmeyen bir yerde saklayabilirsiniz. Parti no (PNO) ve tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) kapağın üzerindedir. İşletmemizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarında üretim ve paketleme yapılmaktadır.

Kelle Paça Çorbası Besin Değerleri:

100 ml içinde:

• Enerji 315 kj / 75 kcal

• Yağ 3.9 g

• Doymuş Yağ 0.7 g

• Karbonhidrat 3.0 g

• Şekerler 0 g

• Lif 0 g

• Protein 6.9 g

• Tuz 0.49 g

Değerler ortalama bir yetişkinin (8400 kJ / 2000 kcal) referans alım düzeyini belirtir.

Stokta yok